Lektoři

Jazykovou školu „See you! English“ založila v roce 2000 lektorka angličtiny Mgr. Renáta Molová. V roce 2009 převzal vedení školy Mgr. Tomáš Fojtů.

Škola spolupracuje s více lektory, z nichž každý má svůj osobitý, zkušenostmi vypracovaný styl vyučování a vnáší tak do výuky různorodost.

 

Mgr. Renáta Molová

je zkušenou lektorkou angličtiny a zakladatelkou jazykové školy „See You! English“. Zůstává čestnou členkou lektorského týmu.

Mgr. Tomáš Fojtů

je současným majitelem školy. Do Zlína dojíždí z Horní Lidče. Angličtinu studuje od útlého věku. V roce 1999 završil jednoletý pomaturitní kurz angličtiny Všeobecnou státní jazykovou zkouškou. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (2000 – 2004), obor: angličtina – speciální pedagogika. Se ženou strávil 3 roky ve Velké Británii, kde rozvinul své znalosti jazyka nejen po stránce komunikační a získal bohaté manažerské dovednosti. Po návratu domů v roce 2008 navázal na práci lektora angličtiny, kterou započal v Olomouci před svým odjezdem. Od července 2009 je majitelem jazykové školy „See you! English“.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • 2005 – výuka v jazykových agenturách Panoram I.L.A. a Audacia s.r.o v Olomouci: výuka firemních kurzů různých úrovní (obecná i obchodní angličtina),překládání, individuální výuka, vedení kurzu pro mládež a individuální výuka pětiletého chlapce.
 • Od září 2008 spolupracuje se „See You! English“ jako lektor firemních kurzů a odpoledních kurzů pro veřejnost

 

Julian Overall

je původem z Birminghamu, VB. Má vystudovanou Media Production (video editaci, osvětlení, kamera, asistent produkce), čemuž se až do svého přestěhování do ČR v roce 2002 nejvíce věnoval. Od příjezdu do ČR působí hlavně jako lektor angličtiny ve Zlíně a okolí a postupem času se vypracoval na velmi dobrého učitele, který je schopen jak volné konverzace na různá témata tak práce s klasickými učebnicemi až nejvyšších úrovní. Samozřejmě se snaží proniknout i do sféry médií a mezi jeho koníčky patří hra na saxofon a vaření.

Mgr. Olena Silantyeva

pochází ze Lvova na Ukrajině. Vystudovala Mezinárodní univerzitu Ukrajina – Kyjev, magisterský obor filologie anglického jazyka a literatury. Před odchodem do ČR v roce 2003 pracovala jako učitelka angličtiny na střední škole a také jako překladatelka v notářské komoře. Po mateřské dovolené se znova vrátila k výuce v roce 2006 a nastoupila jako lektorka „See you! English“ do skupinových kurzů pro veřejnost, firemních kurzů a individuálních kurzů. Velmi brzy se stala oblíbenou a tvrdě na sobě pracující lektorkou, která i přes menší jazykovou bariéru se dokázala prosadit v českém prostředí.

Lenka Dujková

Je nadšenou jazykářkou, jejímž hlavním jazykem, kromě francouzštiny a španělštiny, je angličtina. V roce 1997 složila Základní státní zkoušku z angličtiny, kterou si v roce 1999 doplnila Státní všeobecnou zkouškou.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • výuka angličtiny na Střední průmyslové škole stavební ve Zlíně: 1997 – 2002
 • v roce 1998 pobývala v USA (Texas, New Mexico, Colorado)
 • výuka angličtiny na Střední průmyslové škole ve Zlíně: 2000 – 2002
 • výuka angličtiny na Gymnáziu TGM ve Zlíně: 2001 – 2002
 • soukromá individuální výuka
 • firemní kurzy
 • od jara 2003 vyučuje pro „See you! English“

 

Donna Wall

pochází z Prince George v Britské Kolumbii v Kanadě. Má vysokoškolské vzdělání v oboru biblických studií na Trinity Western College a Okanagan Bible Institute, který ukončila diplomem: Diploma in English Bible. V roce 1987 se přestěhovala do Irska, kde pracovala pro menší církev a vyučovala bibli. Před příchodem do České republiky, navštěvovala a úspěšně ukončila dvouměsíční kurz TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), což je volně Výuka angličtiny pro cizí studenty na William Carey International University. Kurz obsahoval Introduction to TESOL and English Pronunciation (Úvod do TESOL a anglická výslovnost) a Grammar (Gramatika). V roce 1994 přišla do České republiky a začala pracovat jako lektorka angličtiny ve Zlíně.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • čtyřletou lektorskou činnost na 7. ZŠ ve Zlíně (základní škola s rozšířenou výukou jazyků)
 • soukromou praxi ve výuce angličtiny – individuální výuku (konverzace, přípravné kurzy na různé mezinárodní zkoušky včetně TOEFL (Test of English as a Foreigh Language), kurzy v malých skupinách.
 • od roku 2000 vyučuje pro „See you! English“

 

Mgr. Kateřina Burešová

původem ze Vsetína, ale považuje se za Zlíňačku. Vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně, Pedagogickou fakultu – obor anglický jazyk, a Fakultu sportovních studií – obor tělesná výchova a sport, Učitelství pro SŠ. Dále si své vzdělání doplnila při pracovně studijním pobytu v Austrálii na Australian Academy of Sport and Fitness (2007/2008).

Praxe ve výuce angličtiny:

 • 1998 – 2007 individuální i skupinová soukromá výuka angličtiny
 • 2006 – 2007 výuka v Jazykové škole Only4 ve Zlíně: vedení kurzů anglického jazyka různých úrovní,příprava osnov dle pokročilostí a počtu studentů
 • od září 2008 spolupracuje se „See you! English“ v rámci výuky angličtiny v odpoledních kurzech pro veřejnost a firemních kurzech

 

Jitka Křičenská

Pochází ze Zlína. Absolvovala jednoleté pomaturitní studium na Státní jazykové škole ve Zlíně. Toto studium ukončila získáním FCE. V současné době dokončuje studium na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě, kombinace anglický jazyk – křesťanská výchova.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • Od roku 2005 soukromá výuka angličtiny
 • Od roku 2008 spolupracuje s jazykovou školou Lingua
 • Pořádání týdenních kurzů anglického jazyka – English Camp, ve spolupráci s Křesťanskou akademií mladých a BJB Zlín
 • Se „See You! English“ spolupracuje od roku 2009

 

Mgr. et. Mgr. Marie Gajzlerová

Pochází z Mysločovic nedaleko Zlína. Angličtinou se zabývá dlouhodobě. 1997 – 2002 studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Pokračovala ve studiu a v letech 2003 – 2006 navštěvovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Svůj druhý magisterský titul získala na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde v letech 2006 – 2009 studovala obor učitelství anglického jazyka pro základní a jazykové školy.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • Od roku 2002 spolupracuje s Gymnáziem a jazykovou školou s právem státní jazykové zkoušky ve Zlíně
 • V roce 2009 se přidala do týmu lektorů „See You! English“

 

Ing. Petr Hoffmann

Pochází ze Zlína. Vystudoval UTB obor Automatizace a řídící technika ve spotřebním průmyslu. V letech 2006 – 2007 pokračoval ve studiu oborem Učitelství odborných předmětů v Programu celoživotního vzdělávání na UTB ve Zlíně. Je držitelem Státní jazykové zkoušky, kterou získal po absolvování jednoletého pomaturitního studia v letech 1998 – 1999

Praxe ve výuce angličtiny:

 • 2002 – 2004 se věnoval překládání.
 • 2005 – 2007 vyučoval angličtinu na základních školách
 • V roce 2007 se začal naplno věnovat soukromé a firemní výuce angličtiny
 • Se „See You! English“ začal spolupracovat v roce 2009

 

Darren Robert Leach

Pochází z Velké Británie. Od roku 2006 působí jako lektor anglického jazyka v České republice. Je velmi oblíben pro svůj přístup a konverzační lekce. Mezi jeho zájmy patří cestování, divadlo a film.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • Od roku 2006 spolupracuje s několika jazykovými školami a agenturami v Brně a ve Zlíně.

 

Martin Horst Filla

Má zajímavý původ. Jeho rodiče pocházeli ze Slovenska a Rakouska, ale narodil se v Austrálii. Studoval filozofii, psychologii, politologii, ekonomii a historii na Univesity of Sydney. 5 let působil jako dobrovolník v Indii, kde vyučoval děti v sirotčincích. Se svými kolegy vyvinul systém „Easy English“, který k výuce anglického jazyka využívá obrázky, které vysvětlují asi 900 slov, kterými jsme schopni definovat dalších zhruba 30000 slov. Ve Velké Británii působil jako mluvčí Freegan hnutí, které se zabývá zvyšováním povědomí lidí o ekologických problémech, recyklaci a ochraně životního prostředí.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • Výuka dětí v indických sirotčincích
 • Výuka angličtiny ve vesnických školách v Nepálu
 • Od roku 2008 působí v České republice a vyučoval na Montessoriovské škole v Brně a na několika základních a středních školách
 • · Od roku 2009 spolupracuje se „See You! English“.

 

Graham William Henney

Pochází se Skotska. Má dlouhou zkušenost s prací ve finančnictví. 18 let pracoval v Royal Bank of Scotland International, kde se postupem času vypracoval na manažera. Jeho obchodní angličtina je bezchybná. V roce 2007 začal s výukou angličtiny ve Vsetíně. Výuka anglického jazyka ho zaujala, a proto si v roce 2009 rozšířil vzdělání o certifikát TESOL.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • 2007 – 2008 – výuka angličtiny ve Vsetíně a na UTB
 • Od roku 2009 působí ve Zlíně, kde spolupracuje s několika jazykovými školami.
 • Se „See You! English“ spolupracuje od roku 2010.

 

Petra Vaculíková

Pochází ze Štítné nad Vláří. Vyučuje angličtinu v kurzech ve Valašských Kloboukách. Je to mladá nadšená lektorka, která se výuce angličtiny věnuje profesionálně. Vyučuje i na základní škole. Studenti vždy oceňují její úsměv a komunikativní přístup k výuce. Má také velmi dobrou znalost francouzského jazyka.

Praxe ve výuce angličtiny:

 • 2007 – Gymnázium Jana Pivečky – Slavičín
 • Od roku 2008 vyučuje na základní škole ve Valašské Polance.
 • Se See You! English spolupracuje od roku 2009.

 

Bc. Kateřina Fialová

Katka pochází z Frýdlantu nad Ostravicí. Je to mladá charismatická dáma s velmi dobrou znalostí angličtiny. U studentů je velmi oblíbená, protože je vždy v dobré náladě, ale zároveň dokáže být i přísná.

Katka spolupracuje se See You! English od roku 2010. Vyučuje také na dalších školách ve Zlíně a má zkušenosti s výukou AJ z jazykových škol v Brně.

Petra Hyžáková

Petra Hyžáková pochází z Francovy Lhoty. V současnosti bydlí ve Frenštátu pod Radhoštěm, ale mezi studenty je tak oblíbená a práci lektorky má ráda, takže dojíždí vyučovat do Valašských Klobouk.

Její specializací je výuka španělštiny, kterou vystudovala na univerzitě. Vyučuje kurzy španělštiny ve Valašských Kloboukách.

Se školou See You! English spolupracuje od roku 2011 a s námi rozvíjí svůj přirozený talent pro výuku krásného španělského jazyka.

Timothy Benjamin Roland

Timothy pochází z Nového Zélandu a v See You! English učí děti metodou Wattsenglish. S Výukou dětí má velké zkušenosti, které načerpal ve své domovině v Novém Zélandu a také v Číně, kde výukou dětí strávil 3 roky. Jeho kompletní profil najdete také na stránkách Wattsenglish.