Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Starší »

PartneřiHiggins - Konverzujte s rodilým mluvčím po telefonu

Hledáte-li neotřelý způsob, jak si procvičit angličtinu, tak vyzkoušejte pana Higginse. Není nic jednoduššího. Koupíte si kurz, zaplatíte a poté již jen budete čekat na to, až Vám pan Higgins zavolá. Bude Vám volat několikrát denně a nejdříve po Vás bude chtít, abyste opakovali procvičované fráze, poté Vás přiměje k tomu, abyste sami odpovídali a nakonec s Vámi procvičí i trochu gramatiky.

Koneckonců, podívejte se sami, co Vám chce Henry Higgins říci

 

Chtěli byste si rozhovor s Henrym vyzkoušet?

Zavolejte na následující čísla a získáte představu o tom, jak rozhovor s Henrym vypadá.

(+420) 210 326 106 úroveň very easy
(+420) 210 326 107 úroveň easy
(+420) 210 326 108 úroveň medium

Hovory na tato čísla jsou zpoplatněny běžným tarifem.

Ukázka hovoru easy

HIGGINS: Good evening, Alice.
STUDENT: Good evening, Henry.

HIGGINS: Would you like to go out on Saturday?
STUDENT: Yes, I would! Thank you!

HIGGINS: What time do you want to meet?
STUDENT: How about six o’clock?

HIGGINS: Six is okay. We can go for dinner and meet my friends.
STUDENT: That sounds great.

HIGGINS: So, see you on Saturday!
STUDENT: See you then!

Jak to všechno funguje?

Navštivte stránku www.higgins.cz a tam si zakupte kurz dle svého gusta. Můžete si vybrat úroveň i počet volání denně a také počet dnů. Při koupi nezapomeňte použít speciální kód, který najdete na konci této stránky, který Vám zajistí o 10% nižší cenu.

Kurz zaplaťte. Jakmile platba proběhne, přihlaste se do svého účtu na Higginsových stránkách a nastavte si systém podle svých potřeb. Nastavit si můžete svoji přezdívku a také časy, kdy Vám bude Henry volat. Jakmile budete mít vše nastaveno, můžete se těšit na první telefonát od Henryho Higginse.

Veškeré potřebné informace najdete na Henryho stránkách, takže si vše dobře pročtěte, než se do rozhovorů pustíte.

Henry Higgins není jen konverzace po telefonu, s Henrym máte také možnost zpětné vazby. V klientské sekci, do které se přihlásíte, máte možnost si najít přepisy všech procvičovaných dialogů a také si poslechnout své vlastní rozhovory, abyste zjistili, co děláte dobře a kde naopak děláte chyby.

Desatero Henryho Higginse

1. Udělejte si na Higginse vždycky čas. Zavolá-li Vám, když se vám to zrovna nehodí, klidně hovor odmítněte. Higgins vám zavolá znovu po 5, 10 a 20 minutách.

2. Vnímejte, poslouchejte, opakujte a reagujte. Když se vám cokoli poprvé nepovede, nevadí. Každá akce se opakuje vícekrát. Můžete se tak zlepšovat.

3. Odpovídejte vždy zřetelně, nahlas a sebevědomě. Lépe si fráze zapamatujete a zlepšíte si sebedůvěru při vaší anglické komunikaci.

4. Napodobujte výslovnost a intonaci Higginse či Helen, jak nejvěrněji to dokážete. Lepší to trochu přehánět než flákat.

5. Prožívejte situaci, jako by byla doopravdy. Zahrajte si malé soukromé divadlo nebo sehrajte anglický telefonát před vašim okolím.

6. NIKDY při telefonátu nečtěte textové přepisy dialogů! Snažte se co nejvíce porozumět dialogu už v telefonu. Považujte přepisy dialogů jen jako dodatečnou berličku.

7. Pokud opravdu nevíte, co to Higgins říkal, přehrajte si telefonát znovu z webu. Často pak řeknete: jo aha! Až potom si přečtěte přepis dialogu na webu a ujistěte se, že mu rozumíte správně.

8. Nebo si den předem večer, přečtěte jenom slovníček. Budete vědět, jaké výrazy vás další den čekají, ale nebude znát texty dialogů.

9. Využívejte zpětnou vazbu - nahrávky každého vašeho dialogu. Sami sebe můžete zkontrolovat, jak jste mohli reagovat a jak jste opravdu reagovali.

10. Uložte si telefonní číslo Higginse do vašeho telefonu. Je to číslo +420 210 326 103. Poznáte, až vám Higgins bude telefonovat.

A zde je slíbený kód, díky kterému získáte slevu 10% z ceny kurzu při nákupu na www.higgins.cz.

 

8UP54WX42

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek