Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Starší »

PartneřiNekupujte zajíce v pytli

Vzhledem k tomu, že většina našich produktů nejsou typické kurzy, nabízíme všem možnost vyzkoušet si výuku před tím, než se rozhodnou, zda si kurz koupí či nikoliv.

Máte tak možnost vyzkoušet si výuku metodou Direct Method for English. Rodiče mohou s dítětem absolvovat ukázku výuky Wattsenglish. Vyzkoušet si ovšem můžete i náš e-learning StudyPro či telefonickou konverzaci Higgins.

Ukázkové hodiny Direct Method for English

Lekce metodou DME nejsou jako běžné, tudíž Vám nabízíme možnost získat bližší informace a výuku si krátce vyzkoušet v průběhu ukázkové prezentace. Vypsali jsme pro Vás následující termíny.

Ukázkové hodiny Wattsenglish

Ukázkové hodiny pravidelně děláme přímo ve školkách a základních školách, ale samozřejmě je pořádáme i pro veřejnost. Ukázkové hodiny se v MŠ a ZŠ uskuteční na začátku nového školního roku. Samozřejmě rádi uspořádáme i ukázku pro případné individuální zájemce či zájemce ze strany škol a školek.

Ukázka StudyPro

Stačí se zaregistrovat do systému StudyPro a získáte možnost si celý program na omezenou časovou dobu vyzkoušet. Po uplynutí tzv. trial verze budete vyzváni k platbě. Bude už jen na Vás, zda si StudyPro koupíte či nikoliv.

Ukázka telefonické konverzace Higgins

Chcete-li si poslechnout, jak taková telefonická konverzace vypadá, není nic jednoduššího.

Zavolejte na následující čísla:

(+420) 210 326 107 - úroveň very easy
(+420) 210 326 107 - úroveň easy
(+420) 210 326 108 - úroveň medium

Hovor Vás bude stát jako běžný hovor na pevnou linku a Vy si uděláte představu o tom, jak Higgins funguje.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek