Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Hledá se lektor AJ

15.8.2018

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka pro výuku ve Valašských Kloboukách a okolí. Jedná se o výuku individuálních studentů a také výuku v lokálních firmách. Nejedná se o práci na plný úvazek (3 až 8 hodin týdně). Je ovšem možné, že plný úvazek bude během několika měsíců nabídnut, protože zájem studentů o výuku roste. Zájemci, posílejte motivační dopis a životopis na seeyou@seeyou.cz.

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Starší »

PartneřiOnline angličtina pro děti

Michal-a-steve

Michal z Kouzelné školky doporučuje

"Angličtina, kterou máte v ruce, je výrazně jiná než ostatní. Okouzlila mě! Steve Watts nám anglický jazyk představuje zcela neobvykle. Je to díky jeho překvapivým nápadům a hlavně bezprostředností v jeho komunikaci s dětmi. Ihned se stane jejich kamarádem a získá je na svoji stranu. Dokáže vtáhnout do děje malé i velké, a přitom zapomenout na to, že se vlastně učíme nový jazyk. Steve zpívá, komunikuje s loutkou a někdy až groteskním způsobem parodizuje sám sebe. Takový způsob výuky angličtiny je pro mě velkým překvapením, je mi nesmírně blízkým a zábavným."

 

Wattsenglish online je unikátní vzdělávací internetový systém pro děti a jejich rodiče, který byl vyvinut z metody Wattsenglish, která každoročně ukazuje více než 8000 dětem cestu k angličtině ve spoustě jazykových škol, mateřských škol či základních škol.

 

S kurzem Wattsenglish online získáte

Dětský svět angličtiny plný her a zábavy

Výuka plná herních prvků, veselých videí, písniček, omalovánek a dalších druhů cvičení a hravých opakování. Nového kamaráda, rodilého mluvčího Steva, si děti zamilují!

3x týdně 20 minut

Přesně 20 minut je dítě schopné udržet pozornost a plně se soustředit. Díky pravidelnému setkávání se s angličtinou si dítě vybuduje přirozený návyk na učení a osvojí si cizí jazyk.

Offline aktivity a materiály ke stažení

Kurz obsahuje i aktivity bez počítače s materiály ke stažení (pracovní listy, omalovánky, obrázkové kartičky, pexeso a další) a pohybové aktivity.

Rodič lektorem

Rodič je vedený krok po kroku. Díky propracované metodice se rodič sám stává lektorem a nemusí mít potřebnou kvalifikaci ani znalost angličtiny. U všech aktivit je jasný návod v jeho rodném jazyce.

MP3 poslechy

Nová slovíčka ale i písničky a říkanky můžete svým dětem stáhnout v MP3 a poslouchat třeba při jízdě autem.

Společné chvíle k nezaplacení

Kurz není stavěn jako výuka angličtiny, ale jako inspirativní výplň volného času při společných aktivitách rodiče a dítěte. Angličtinu se dítě učí mimoděk.

ANGLIČTINA S VÁMI BUDE KDEKOLI

Kurz WattsEnglish ONLINE je dostupný na všech zařízeních. Můžete studovat na počítači, tabletu i na mobilním telefonu. S dětmi procházejte kurz kdykoli a kdekoli, kde jste připojení na internet.

S NÁMI DOKÁŽETE SVÉ DÍTĚ ANGLIČTINU NAUČIT

15 let ověřená metodika

15 let ověřená metodika výuky angličtiny dětí ve stovkách mateřských školek nyní u Vás doma.

Silně motivační forma výuky

Děti nechtějí přestat. Na angličtinu se těší. Neřeší, že se učí, přijde jim to přirozené. Opakují a napodobují to, co vidí a slyší. Nasávají angličtinu a budují si dobrý vztah k cizímu jazyku.

Výukou vás povedeme

Nemusíte se bát. My Vás povedeme krok za krokem. Navíc své dítě znáte lépe než sebelepší učitelka a dokážete vytvořit přirozené reálné situace, kdy můžete angličtinu použít.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.