Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Hledá se lektor AJ

15.8.2018

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka pro výuku ve Valašských Kloboukách a okolí. Jedná se o výuku individuálních studentů a také výuku v lokálních firmách. Nejedná se o práci na plný úvazek (3 až 8 hodin týdně). Je ovšem možné, že plný úvazek bude během několika měsíců nabídnut, protože zájem studentů o výuku roste. Zájemci, posílejte motivační dopis a životopis na seeyou@seeyou.cz.

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Starší »

PartneřiCinemaLingua

CinemaLingua Filmové hvězdy, skvěle zahrané scény, brilantní dialogy, zajímavé dokumenty - to je CinemaLingua. Program k individuálnímu procvičování angličtiny na internetu obsahuje přes 140 odborně připravených lekcí založených na klipech z populárních filmů a dalších zajímavých videích.

Proč CinemaLingua?

Umíte slušně anglicky, ale když posloucháte text či se díváte na video v angličtině, rozumíte jen trochu nebo skoro vůbec?
Když posloucháte náročnější text v podání rodilého mluvčího, začnete se záhy ztrácet?

Procvičujte si porozumění s CinemaLingua – je to zábava.

Při pravidelné práci s programem brzy zaznamenáte zlepšení.

Co je obsahem lekcí?

Lekce jsou rozděleny do tří úrovní podle pokročilosti. Každá videolekce obsahuje 4 – 5 aktivit, zaměřených na různé jazykové dovednosti. Jedna lekce Vám zabere 15 – 20 minut.

Program nyní obsahuje celkem 8 druhů aktivit, které se v lekcích střídají.

K dispozici budete mít brzy Váš osobní slovník – My Dictionary. Do něj si budete moci ukládat slova, jejich výklady, překlady, příklady použití. My Dictionary Vám umožní zapsaná slovíčka následně několika způsoby procvičovat.

Ještě trochu více o CinemaLingua

CinemaLingua se zaměřuje na procvičování porozumění v podmínkách blízkých reálným situacím - hlavní procvičovaná dovednost je porozumění mluvenému slovu. Část aktivit je zaměřena na slovní zásobu. CinemaLingua se snaží překonat omezení programů pro samostudium na počítači – lekce v CinemaLingua obsahují i aktivity, ve kterých student píše vlastní text. To uživateli pomáhá k upevnění naučeného. Student, u kterého předpokládáme, že obvykle po prvním poslechu obsahu příliš nerozumí, v průběhu vyplňování aktivit do obsahu postupně proniká. Po dokončení lekce se pak dostaví radost z porozumění vtipné pointě či dramatické scéně z oblíbeného filmu nebo zajímavým informacím obsaženým v krátkém dokumentu. Řada aktivit je velmi hravých, jako např. Word recognition (rozpoznávání slov), při které student spustí video a zachycuje slova ve chvíli, kdy zazní. Jiná aktivita, Find pairs, je poslechová varianta hry pexeso.

Chcete-li vyzkoušet tento jedinečný program, navštivte stránky CinemaLingua, zaregistrujte se a kupte si přístup. Vybrat si můžete přístup na 3 nebo 6 měsíců nebo na celý rok. Cena ročního přístupu je 890 Kč. S naší jazykovou školou máte slevu z kurzovného 30%. Stačí při koupi na stránkách CinemaLingua do příslušného pole zadat slevový kód

SEEYOU30-sutNcZ

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.