Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Ukázková hodina angličtiny v Otrokovicích

23.6.2014

23.6. proběhla ukázka výuky angličtiny pro děti Wattsenglish v ZŠ Mánesova v Otrokovicích. Je to třetí základní škola v Otrokovicích, kde bych od příštího školního roku rádi spustili kurzy Wattsenglish pro děti 1. až 4. tříd.

Spustili jsme pro vás nové webové stránky

3.6.2014

S koncem tohoto školního roku jsme pro vás nechali vyrobit nový design webových stránek. Doufáme, že se vám budou líbit.

První Wattsenglish tábor ve Zlíně proběhnul výborně

24.8.2013

V týdnu od 20. do 24. srpna se v naší jazykové škole konal první příměstský tábor.

Školní rok 2012/13 je u konce

26.6.2013

Školní rok 2012/2013 je u konce. Testy jsou napsány a studenti se již pomalu připravují.

« Novější | Starší »

PartneřiNastartujte svoji angličtinu a mluvte anglicky již dnes

See You! English se v roce 2011 stala licencovanou školou, která může vyučovat metodou Direct Method for English. Jsme jediní ve Zlíně a přinášíme tuto metodu všem zájemcům, kteří chtějí studovat angličtinu neotřelým způsobem, efektivně a chtějí, aby je výuka bavila.

Tato metoda:

- Učí mluvit a rozumět anglicky
- Zbavuje strachu z mluvení v angličtině
- Zvyšuje sebevědomí studentů
- Pomáhá využít angličtinu v běžných situacích

Direct Method for English patří do skupiny přímých metod. Vyučuje prostřednictvím řízené konverzace založené na systému otázka – odpověď. Otázky a odpovědi jsou přesně dané a tím napomáhají tzv. reflexivnímu učení se jazyku. Student se neučí věty překládat z češtiny do angličtiny, ale učí se rychle, reflexivně a efektivně reagovat na dané situace.

Základní principy metody:

RYCHLOST A DYNAMIKA
To jsou základní pilíře, na kterých metoda staví. Otázky jsou lektorem kladeny rychle a rychle je vyžadována i odpověď studenta. Student tedy nemá čas přemýšlet nad tím, jak odpověď zformulovat, ale musí reflexivně jednat a odpovídat. Lektor samozřejmě sleduje odpověď, pomáhá ke správné odpovědi a okamžitě koriguje případné chyby. Díky rychlosti mají lekce vysokou dynamiku a student je neustále udržován ve střehu. V lekcích vedených metodou Direct Method for English mám každý student možnost (povinnost) mluvit a využívá angličtinu hned od první metody. Rychlé tempo hodin velmi dobře připravuje studenta na reálné anglicky mluvící prostředí. Je přeci jednodušší natrénovat rychlé reakce v angličtině v lekcích a v reálné situaci raději zvolnit, než být zvyklý z hodin na pomalé tempo a být potom překvapen v reálné situaci v zahraničí.

POSTUPNOST
Každý způsob výuky má svůj systém a stejně tomu je i u Direct Method for English. Nemluvíme zde však o posloupnosti učiva. Samozřejmě i metoda Direct Method for English postupuje od jednoduššího po složitější. Mluvíme zde o postupnosti ucho-ústa-oči-ruka. Tato metoda je založena na přirozeném postupu, jakým se malé děti učí svému rodnému jazyku. Nejdříve slovo slyšíme, potom ho řekneme, následně se jej naučíme přečíst a v poslední řadě ho napíšeme. Tento systém využívá i Direct Method for English. Samozřejmostí jsou ovšem i gramatická cvičení a konverzační cvičení mezi studenty.

MINIMÁLNÍ VYUŽITÍ RODNÉHO JAZYKA
Studenti jsou od první hodiny nuceni komunikovat v angličtině a užití rodného jazyka je omezeno na minimum. K tomu, aby i studenti na nižších úrovních rozuměli, využívá lektor velké množství vizuálních prostředků, mimiku a výraznou řeč těla doplněnou o významuplné posuňky. Díky tomu dokáže lektor studentům vysvětlit slovíčka i gramatiku tak, aby nemusel používat rodný jazyk. Toto opět napomáhá simulovat přirozené anglické prostředí a umožňuje studentům zvyknout si na angličtinu.

OPAKOVÁNÍ UČIVA
Klíčem k rozvoji je opakování. Metoda Direct Method for English staví na pravdě: „Opakování je matka moudrosti.“ Každý student tedy jedno učivo zopakuje 3 – 7 krát. Opakuje se zkrátka tak dlouho, až je student schopen odpovídat sám a zcela automaticky.

Finálním výsledkem pro studenta jsou:

- dynamické hodiny, na kterých konverzuje 5 až 6 krát častěji
- učení jazyka přirozenou cestou - mluvením
- postupné odbourávání strachu z mluvení
- připravenost studenta na reálné anglicky-mluvící prostředí

Proč je Direct method for English® tak vyjímečná:

- aktuální tématické oblasti a slovník
- zajímavé otázky a současná témata, která jsou podstatná pro potřeby studenta
- gramatika, která je jednoduchá na porozumění a zároveň přípravou na FCE
- zřetelné a logické uspořádání textu na stránce - všechna nová slova provázena fonetickým opisem
- dodatečná gramatická hodina pro každou úroveň
- elektronický vyučovací program, který se shoduje s lekcemi v knize

Co říkají o Direct Method for English studenti

 

Jak výuka vypadá

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.