Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Ukázková hodina angličtiny v Otrokovicích

23.6.2014

23.6. proběhla ukázka výuky angličtiny pro děti Wattsenglish v ZŠ Mánesova v Otrokovicích. Je to třetí základní škola v Otrokovicích, kde bych od příštího školního roku rádi spustili kurzy Wattsenglish pro děti 1. až 4. tříd.

Spustili jsme pro vás nové webové stránky

3.6.2014

S koncem tohoto školního roku jsme pro vás nechali vyrobit nový design webových stránek. Doufáme, že se vám budou líbit.

První Wattsenglish tábor ve Zlíně proběhnul výborně

24.8.2013

V týdnu od 20. do 24. srpna se v naší jazykové škole konal první příměstský tábor.

Školní rok 2012/13 je u konce

26.6.2013

Školní rok 2012/2013 je u konce. Testy jsou napsány a studenti se již pomalu připravují.

« Novější | Starší »

PartneřiCo Vám nabízíme

Jazyková škola See You! English se zaměřuje převážně na výuku anglického jazyka, ale organizujeme i kurzy a výuku jazyka německého, ruského či španělského.

Jazyky vyučujeme buď v našich učebnách ve Zlíně či Valašských Kloboukách, nebo dojíždíme ke klientům. Vyučujeme korporátní zákazníky či veřejnost, učíme skupiny i jednotlivce. Připravíme Vás na jazykové zkoušky typu FCE či BCE. V kurzech vyučují čeští lektoři či rodilí mluvčí.

Direct Method for English

Kurzy vyučované metodou Direct Method for English jsou velmi dynamické a efektivní. Jsou založeny na řízené konverzaci, kdy vyučující klade studentům předepsané otázky a studenti jsou tlačeni do toho, aby odpovídali předepsanou frází. Tím se u nich vytváří návyk a jazyk se automatizuje. Metoda DME je velmi vhodná pro začátečníky, mírně pokročilé i středně pokročilé. Existuje i její obchodní verze, takže se dobře uplatní i ve firemních kurzech, kde je potřeba trénovat obchodní slovní zásobu a obchodní konverzaci.

DME vyučuje přirozeným způsobem: ucho, ústa, oči, ruka. To znamená, že řeč nejdříve slyším, poté ji mluvím, pak čtu a nakonec píšu. Tento postup odpovídá postupu učení se rodné řeči. Zásadami DME jsou rychlost a dynamika, velmi časté opakování učiva a minimum češtiny.

V kurzech metodou Direct Method for English se využívají speciálně navržené učebnice a výuka je také doplněna o možnost studia on-line.

Wattsenglish

Wattsenglish je metoda výuky angličtiny pro děti od 3 let. Tutou metodou vyučují pouze vyškolení rodilí mluvčí a čeští lektoři. Metoda využívá pro děti přirozených aktivit - hra, zpěv a fyzická aktivita, při kterých se děti zcela přirozeně a nenuceně učí cizímu jazyku rozumět a poté jej samozřejmě i produkují.

Metoda byla vyvinuta ve spolupráci s předními lingvisty, pedagogy a psychology, aby co nejlépe reflektovala dětské potřeby. Seznamování se s cizím jazykem probíhá nenuceně, kdy se děti nejdříve učí jazyku rozumět, poté na něj fyzicky reagují a teprve poté slova samy produkují.

Od roku 2017 již výuku Wattsenglish nenabízíme.

Studium online

V době internetu je nutné mít v nabídce také možnost studovat on-line. Proto v naší nabídce naleznete i systém studia na internetu. Tento systém je vhodný jako doplněk k běžnému kurzu, ale dá se využít i jako samostatný studijní program. Tento systém je využitelný i ve firmách ke vzdělávání pracovníků, protože díky své propracovanosti nabízí velmi dobrou zpětnou vazbu a informace pro pracovníky personálních oddělení.

Vybrat si můžete studium 5 světových jazyků. Studium si můžete před koupí vyzkoušet zdarma. Nabízeme on-line program pro dospělé, ale také speciální kurz pro děti založený na učebnici WOW z produkce Wattsenglish, kde děti provede angličtinou jimi milovaný Steve Watts a straka Maggie.

Využijte naši nabídku v případě, že hledáte vhodný doplněk ke svému docházkovému kurzu či nemáte k docházení čas, ale máte chuť a ochotu cizí jazyk studovat.

Higgins

Chcete se zdokonalit v konverzaci s rodilým mluvčím, ale nemáte možnost docházet do takového kurzu? Možná právě pro Vás je náš Higgins. S ním budete cvičit konverzaci po telefonu. Jednoduše si vyberete typ kurzu, který Vám vyhovuje, objednáte, zaplatíte, aktivujete a Higgins Vám poté několikrát za den zavolá a povede s Vámi krátké rozhovory. Nejdříve budete nuceni pouze opakovat a poté i sami odpovídat. Higgins Vás provede frázemi, které využije v běžném životě a navíc do výuku zapojí i gramatiku.

Vy si zvolíte úroveň, nastavíte si časový plán, zvolíte si vlastní přezdívku. Navíc máte možnost využít podpůrných textů, které naleznete on-line ve svém účtu a případně můžete provést i zpětnou kontrolu a přehrát si svůj rozhovor a zjistit, co Vám šlo, nebo kde jste udělali chybu.

On-line poslechy CinemaLingua

Umíte-li slušně anglicky, ale máte stále pocit, že Vaše znalosti jsou spíše teoretické a gramatické v poslechu jazyka stále "plavete", vyzkoušejte on-line poslechy v programu CinemaLingua. Tento program Vám dá k dispozici různé videoklipy z vybraných populárních filmů a pořadů a k nim spoustu úkolů k plnění.

Program je určen těm, kteří si chtějí zlepšit své poslechové dovednosti či doplnit stávající studium angličtiny. Využívat ho mohou studenti od mírně pokročilých A2 až po pokročilé C2.

Koupíte-li si kurz přes naši školu získáte navíc slevu 30% oproti běžným cenám poskytovatele CinemaLingua. Přečtěte si více o programu CinemaLingua.

Kurzy na míru

Hledáte-li kurz, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům, zkuste kurz na míru. Takovýto kurz může být individuální, kde tempo a obsah výuky bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Na základě vstupního auditu bude zvolena vhodná metoda výuky, učebnice a další materiály a bude zvolen obsah a tempo. Může se však také jednat o kurz skupinový. Tuto variantu nejčastěji volí firmy, pokud organizují výuku jazyka pro své zaměstnance. Samozřejmostí je tzv. jazykový audit, při kterém je zjištěna úroveň studentů, jejich potřeby a požadavky a na základě získaných informací je poté zvolen vhodný přístup.

Kurzy na míru mohou být vyučovány běžnou komunikativní metodou, mohou to být kurzy čistě gramatické či konverzační. Pokud je to vhodné můžou být vyučovány metodou Direct Method for English. Vyučovat může český lektor či rodilý mluvčí.

Cena takového kurzu začíná na 340 Kč bez DPH za 45 minut výuky.

Skupinové kurzy pro veřejnost

Chcete-li se vzdělávat a hledáte-li finančně méně náročnou formu studia než jsou kurzy na míru, zvolte skupinový kurz pro veřejnost. Tyto kurzy probíhají v našich učebnách ve Zlíně či Valašských Kloboukách. Ve skupinách je mezi 4 a 6 studenty. Kurzy jsou organizovány v odpoledních a večerních hodinách.

Studenti jsou samozřejmě zařazováni kurzů s odpovídající úrovní. Mohou si zvolit mezi tradičními kurzy, ale kurzy konverzačními s rodilým mluvčím. V nabídce jsou také kurzy metodou Direct Method for English.

Cena skupinového kurzu začíná na 2900 Kč bez DPH za jeden semestr (40 x 45 minut).

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.