Elektronická a on-line výuka

Pokud nemáte čas či chuť docházet do výuky konané v učebně školy, či jen upřednostňujete samostudium, můžete využít některou z našich nabídek na studium za pomoci internetu či telefonu. Nabízíme s pomocí našich dodavatelů několik možností.

On-line jazyky

Hledáte-li doplněk ke svému kurzu, či nemáte-li čas docházet do kurzu a přesto chcete studovat, vyzkoušejte studium on-line. Vybrat si můžete z několika světových jazyků. Před koupí kurzu máte možnost si kurz vyzkoušet. V nabídce jsou kurzy pro dospělé, ale také on-line kurzy pro děti.

U nás si zkrátka vybere každý a rozhodně nic neriskuje.

Tlacitko_koupit

Cinema Lingua - angličtina s filmem

Filmové hvězdy, skvěle zahrané scény, brilantní dialogy, zajímavé dokumenty - to je CinemaLingua. Program k individuálnímu procvičování angličtiny na internetu obsahuje přes 140 odborně připravených lekcí založených na klipech z populárních filmů a dalších zajímavých videích.

Proč CinemaLingua?

Umíte slušně anglicky, ale když posloucháte text či se díváte na video v angličtině, rozumíte jen trochu nebo skoro vůbec?
Když posloucháte náročnější text v podání rodilého mluvčího, začnete se záhy ztrácet?

Procvičujte si porozumění s CinemaLingua – je to zábava.

Při pravidelné práci s programem brzy zaznamenáte zlepšení.

Co je obsahem lekcí?

Lekce jsou rozděleny do tří úrovní podle pokročilosti. Každá videolekce obsahuje 4 – 5 aktivit, zaměřených na různé jazykové dovednosti. Jedna lekce Vám zabere 15 – 20 minut.

Program nyní obsahuje celkem 8 druhů aktivit, které se v lekcích střídají.

K dispozici budete mít brzy Váš osobní slovník – My Dictionary. Do něj si budete moci ukládat slova, jejich výklady, překlady, příklady použití. My Dictionary Vám umožní zapsaná slovíčka následně několika způsoby procvičovat.

Ještě trochu více o CinemaLingua

CinemaLingua se zaměřuje na procvičování porozumění v podmínkách blízkých reálným situacím - hlavní procvičovaná dovednost je porozumění mluvenému slovu. Část aktivit je zaměřena na slovní zásobu. CinemaLingua se snaží překonat omezení programů pro samostudium na počítači – lekce v CinemaLingua obsahují i aktivity, ve kterých student píše vlastní text. To uživateli pomáhá k upevnění naučeného. Student, u kterého předpokládáme, že obvykle po prvním poslechu obsahu příliš nerozumí, v průběhu vyplňování aktivit do obsahu postupně proniká. Po dokončení lekce se pak dostaví radost z porozumění vtipné pointě či dramatické scéně z oblíbeného filmu nebo zajímavým informacím obsaženým v krátkém dokumentu. Řada aktivit je velmi hravých, jako např. Word recognition (rozpoznávání slov), při které student spustí video a zachycuje slova ve chvíli, kdy zazní. Jiná aktivita, Find pairs, je poslechová varianta hry pexeso.

Chcete-li vyzkoušet tento jedinečný program, navštivte stránky CinemaLingua, zaregistrujte se a kupte si přístup. Vybrat si můžete přístup na 3 nebo 6 měsíců nebo na celý rok. S naší jazykovou školou máte slevu z kurzovného 30%. Stačí při koupi na stránkách CinemaLingua do příslušného pole zadat slevový kód

SEEYOU30-sutNcZ

Higgins - angličtina po telefonu

Chcete se zdokonalit v konverzaci s rodilým mluvčím, ale nemáte možnost docházet do takového kurzu? Možná právě pro Vás je náš Higgins. S ním budete cvičit konverzaci po telefonu. Jednoduše si vyberete typ kurzu, který Vám vyhovuje, objednáte, zaplatíte, aktivujete a Higgins Vám poté několikrát za den zavolá a povede s Vámi krátké rozhovory. Nejdříve budete nuceni pouze opakovat a poté i sami odpovídat. Higgins Vás provede frázemi, které využije v běžném životě a navíc do výuku zapojí i gramatiku.

Vy si zvolíte úroveň, nastavíte si časový plán, zvolíte si vlastní přezdívku. Navíc máte možnost využít podpůrných textů, které naleznete on-line ve svém účtu a případně můžete provést i zpětnou kontrolu a přehrát si svůj rozhovor a zjistit, co Vám šlo, nebo kde jste udělali chybu.

On-line angličtina pro děti

Wattsenglish online je unikátní vzdělávací internetový systém pro děti a jejich rodiče, který byl vyvinut z metody Wattsenglish, která každoročně ukazuje více než 8000 dětem cestu k angličtině ve spoustě jazykových škol, mateřských škol či základních škol.

S KURZEM WATTSENGLISH ONLINE ZÍSKÁTE

Dětský svět angličtiny plný her a zábavy

Výuka plná herních prvků, veselých videí, písniček, omalovánek a dalších druhů cvičení a hravých opakování. Nového kamaráda, rodilého mluvčího Steva, si děti zamilují!

3x týdně 20 minut

Přesně 20 minut je dítě schopné udržet pozornost a plně se soustředit. Díky pravidelnému setkávání se s angličtinou si dítě vybuduje přirozený návyk na učení a osvojí si cizí jazyk.

Offline aktivity a materiály ke stažení

Kurz obsahuje i aktivity bez počítače s materiály ke stažení (pracovní listy, omalovánky, obrázkové kartičky, pexeso a další) a pohybové aktivity.

Rodič lektorem

Rodič je vedený krok po kroku. Díky propracované metodice se rodič sám stává lektorem a nemusí mít potřebnou kvalifikaci ani znalost angličtiny. U všech aktivit je jasný návod v jeho rodném jazyce.

MP3 poslechy

Nová slovíčka ale i písničky a říkanky můžete svým dětem stáhnout v MP3 a poslouchat třeba při jízdě autem.

Společné chvíle k nezaplacení

Kurz není stavěn jako výuka angličtiny, ale jako inspirativní výplň volného času při společných aktivitách rodiče a dítěte. Angličtinu se dítě učí mimoděk.

ANGLIČTINA S VÁMI BUDE KDEKOLIV

Kurz WattsEnglish ONLINE je dostupný na všech zařízeních. Můžete studovat na počítači, tabletu i na mobilním telefonu. S dětmi procházejte kurz kdykoli a kdekoli, kde jste připojení na internet.

S NÁMI DOKÁŽETE SVÉ DÍTĚ ANGLIČTINU NAUČIT

15 let ověřená metodika

15 let ověřená metodika výuky angličtiny dětí ve stovkách mateřských školek nyní u Vás doma.

Silně motivační forma výuky

Děti nechtějí přestat. Na angličtinu se těší. Neřeší, že se učí, přijde jim to přirozené. Opakují a napodobují to, co vidí a slyší. Nasávají angličtinu a budují si dobrý vztah k cizímu jazyku.

Výukou vás povedeme

Nemusíte se bát. My Vás povedeme krok za krokem. Navíc své dítě znáte lépe než sebelepší učitelka a dokážete vytvořit přirozené reálné situace, kdy můžete angličtinu použít.

Kontakt

„See you! English“ Jazyková škola - Horní Lideč, Valašské Klobouky