Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Hledá se lektor AJ

15.8.2018

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka pro výuku ve Valašských Kloboukách a okolí. Jedná se o výuku individuálních studentů a také výuku v lokálních firmách. Nejedná se o práci na plný úvazek (3 až 8 hodin týdně). Je ovšem možné, že plný úvazek bude během několika měsíců nabídnut, protože zájem studentů o výuku roste. Zájemci, posílejte motivační dopis a životopis na seeyou@seeyou.cz.

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Starší »

PartneřiFAQ

Jaká je věková skupina studentů?

V kurzech pro veřejnost je věková skladba velmi různorodá – od patnácti do šedesáti (i více) let. Průměrně se věk pohybuje mezi dvaceti pěti až čtyřiceti lety a obecně platí, že v nižších úrovních jsou studenti starší a ve vyšších mladší (s několika výjimkami).

Mají kurzy návaznost?

Ano. Pokud se přihlásíte do jakéhokoli kurzu, můžete si být jistí, že pokud dosáhnete na konci roku požadované úrovně, můžete pokračovat ve Vašem kurzu v příštím školním roce, dokonce ve stejný den (ve stejných dnech) a hodinách.

Připravujete ve Vaší škole k nějakým zkouškám?

Ano. Nejčastěji připravujeme na mezinárodní Cambridgeskou zkošku FCE: First Certificate in English. Tato zkouška se však přímo u nás neskládá, koná se pouze na Britské radě (British Council). Dále Ústav jazyků Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně , jako jeden ze zhruba 30 akreditovaných center v České republice, připravil od roku 2007 pro studenty angličtiny novinku v podobě možnosti složit další zkoušku z anglického jazyka s mezinárodním certifikátem společnosti City&Guilds, což je jedna z největších a nejvýznamějších institucí ve Velké Británii, zabývající se odborným vzděláváním.

Mohu do kurzu nastoupit i v průběhu školního roku?

Ano. I když oficiální zápisy probíhají dvakrát ročně (září a leden), je možné nastoupit i v průběhu roku. Je nezbytné, aby Vaše znalosti odpovídaly průměrným znalostem studentu v daném kurzu. Rovněž musí být v kurzu volná místa.

Mohu se přijít podívat do hodiny?

Ano, samozřejmě, rádi Vás uvidíme. Prosíme Vás jen, abyste se předem telefonicky či jiným způsobem ohlásili.

Musím se učit?

Ano. Bez učení to totiž nejde. Aby Váš pokrok byl co nejvýraznější, je naprosto nezbytná důkladná domácí příprava – domácí úkoly, učení se slovíček, systematické opakování. Dále doporučujeme být co nejvíce v kontaktu s jazykem, pokud možno každý den aspoň 20 minut – např. sledování filmu v angličtině, poslech BBC, písniček, surfování na internetu, „chatování“ na internetu, používání doplňkových materiálu – CD, gramatické cvičebnice, čtení anglických časopisů a tzv. Easy Readers (zjednodušená četba, možnost vypůjčení v naší knihovně), aj. Neslibujeme žádné zázračné metody, které vám „nalijí“ informace do hlavy, ale systematické a postupné osvojování jazyka.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.