O nás

See you! English Jazyková škola je soukromá škola, která je zaměřena převážně na výuku angličtiny, a to pro nejširší okruh zájemců – dospělých, mládeže a dětí od 3 let – všech stupňů pokročilosti. Vyučujeme i německý jazyk a děláme překlady a korekce, nicméně tyto služby poskytujeme v omezené míře na základě objednávky klientů.. Výuku všech nabízených jazyků zajišťujeme v té nejvyšší kvalitě. Všichni lektoři jsou pečlivě vybíráni a plně se věnujeme přípravě učebních osnov a neustálému zkvalitňování výuky.

Komunikativní způsob výuky ve škole „See you! English“ je založen na osobním přístupu lektora ke studentům, výuka sama spočívá ve vysvětlení gramatických jevů, procvičovaných nejrůznějšími aktivitami, rozšíření slovní zásoby a nácviku výslovnosti, poslechu, čtení a psaní.

Studenti našich kurzů velice rychle a logicky pronikají k nejpodstatnějším stavebním kamenům jazyka. Osvojují si nezbytné obraty a fráze, odbourává se obava z komunikace.

Našimi studenty je oceňován především logický systém výuky, aktivní přístup studentů a dokonalé využití celého času, přátelská a uvolněná atmosféra v kurzech a kvalifikovaní lektoři.

Jazyková škola ve Zlíně má dlouhou tradici. Vyučujeme zde hlavně firemní kurzy přímo v prostorách klientů.

Jazyková škola ve Valašských Kloboukách zahájila činnost v roce 2009. Zaměřuje se převážně na odpolední a večerní kurzy pro veřejnost. Vyučujeme však také v řadě firem přímo v Kloboukách a okolí.

V roce 2011 se jazyková škola See You! English stala licencovaným poskytovatelem výuky pomocí metody Direct Method for English ve Zlíně. Výuka touto metodou se velmi odlišuje od klasické výuky a nabízí studentům rychlost, dynamiku a efektivitu.

Kontakt

„See you! English“ Jazyková škola - Horní Lideč, Valašské Klobouky