Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Hledá se lektor AJ

15.8.2018

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka pro výuku ve Valašských Kloboukách a okolí. Jedná se o výuku individuálních studentů a také výuku v lokálních firmách. Nejedná se o práci na plný úvazek (3 až 8 hodin týdně). Je ovšem možné, že plný úvazek bude během několika měsíců nabídnut, protože zájem studentů o výuku roste. Zájemci, posílejte motivační dopis a životopis na seeyou@seeyou.cz.

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Starší »

PartneřiSee you! English Jazyková škola

See you! English Jazyková škola je soukromá škola, která je zaměřena převážně na výuku angličtiny, a to pro nejširší okruh zájemců – dospělých, mládeže a dětí od 3 let – všech stupňů pokročilosti. Nově se v naší škole vyučují i další jazyky: němčina, ruština a španělština. Výuku všech nabízených jazyků zajišťujeme v té nejvyšší kvalitě. Všichni lektoři jsou pečlivě vybíráni a plně se věnujeme přípravě učebních osnov a neustálému zkvalitňování výuky.

Komunikativní způsob výuky ve škole „See you! English“ je založen na osobním přístupu lektora ke studentům, výuka sama spočívá ve vysvětlení gramatických jevů, procvičovaných nejrůznějšími aktivitami, rozšíření slovní zásoby a nácviku výslovnosti, poslechu, čtení a psaní.

Studenti našich kurzů velice rychle a logicky pronikají k nejpodstatnějším stavebním kamenům jazyka. Osvojují si nezbytné obraty a fráze, odbourává se obava z komunikace.

Našimi studenty je oceňován především logický systém výuky, aktivní přístup studentů a dokonalé využití celého času, přátelská a uvolněná atmosféra v kurzech a kvalifikovaní lektoři.

Jazyková škola ve Zlíně má dlouho tradici a základna lektorů je velmi široká. Nabízí večerní kurzy angličtiny a španělštiny pro všechny úrovně pokročilosti. Vyučuje se v prostorách, které se nacházejí na náměstí T. G. Masaryka. Lektoři učí také v mnoha firmách ve Zlíně a okolí.

Jazyková škola ve Valašských Kloboukách zahájila činnost v roce 2009. Zaměřuje se převážně na odpolední a večerní kurzy pro veřejnost. Působí v pronajatých prostorách v Gymnáziu ve Valašských Kloboukách. Vyučujeme také v několika firmách ve Valašských Kloboukách a okolí.

V roce 2011 se jazyková škola See You! English stala licencovaným poskytovatelem výuky pomocí metody Direct Method for English ve Zlíně. Výuka touto metodou se velmi odlišuje od klasické výuky a nabízí studentům rychlost, dynamiku a efektivitu.

Od roku 2012 nabízíme také kurzy pro děti od 3 let metodou Wattsenglish. Tyto kurzy organizujeme buď v našich prostorách či přímo v mateřských a základních školách ve Zlíně, Otrokovicích, Uherském Hradišti, Kunovicích, Valašských Kloboukách, Brumově-Bylnici a dalších místech.

Motto školy

Two mice sat in their hole watching a cat lurking outside. „I know how make the cat go away,“ said the first mouse. „How?“ the second mouse asked in surprise. „Watch! Bow, Bow!!!“ barked the first mouse. Peering through their hole in the wall, they saw the cat running away in fear. „Ah, see the benefit of knowing another language!“

Seděly dvě myši v díře a pozorovaly, jak venku číhá kočka. „Já vím, jak přimět tu kočku, aby odešla“, řekla první myš. „Jak?“ zeptala se druhá překvapeně. „Dívej! – Haf, Haf!!!“ zaštěkala první myš. Pak obě vyhlédly ven a viděly, jak kočka zděšeně prchá pryč. „Vidíš, jakou to má výhodu, když umíš cizí jazyk?“ 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.