Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Ukázková hodina angličtiny v Otrokovicích

23.6.2014

23.6. proběhla ukázka výuky angličtiny pro děti Wattsenglish v ZŠ Mánesova v Otrokovicích. Je to třetí základní škola v Otrokovicích, kde bych od příštího školního roku rádi spustili kurzy Wattsenglish pro děti 1. až 4. tříd.

Spustili jsme pro vás nové webové stránky

3.6.2014

S koncem tohoto školního roku jsme pro vás nechali vyrobit nový design webových stránek. Doufáme, že se vám budou líbit.

První Wattsenglish tábor ve Zlíně proběhnul výborně

24.8.2013

V týdnu od 20. do 24. srpna se v naší jazykové škole konal první příměstský tábor.

Školní rok 2012/13 je u konce

26.6.2013

Školní rok 2012/2013 je u konce. Testy jsou napsány a studenti se již pomalu připravují.

« Novější | Starší »

PartneřiSee you! English Jazyková škola

See you! English Jazyková škola je soukromá škola, která je zaměřena převážně na výuku angličtiny, a to pro nejširší okruh zájemců – dospělých, mládeže a dětí od 3 let – všech stupňů pokročilosti. Nově se v naší škole vyučují i další jazyky: němčina, ruština a španělština. Výuku všech nabízených jazyků zajišťujeme v té nejvyšší kvalitě. Všichni lektoři jsou pečlivě vybíráni a plně se věnujeme přípravě učebních osnov a neustálému zkvalitňování výuky.

Komunikativní způsob výuky ve škole „See you! English“ je založen na osobním přístupu lektora ke studentům, výuka sama spočívá ve vysvětlení gramatických jevů, procvičovaných nejrůznějšími aktivitami, rozšíření slovní zásoby a nácviku výslovnosti, poslechu, čtení a psaní.

Studenti našich kurzů velice rychle a logicky pronikají k nejpodstatnějším stavebním kamenům jazyka. Osvojují si nezbytné obraty a fráze, odbourává se obava z komunikace.

Našimi studenty je oceňován především logický systém výuky, aktivní přístup studentů a dokonalé využití celého času, přátelská a uvolněná atmosféra v kurzech a kvalifikovaní lektoři.

Jazyková škola ve Zlíně má dlouho tradici a základna lektorů je velmi široká. Nabízí večerní kurzy angličtiny a španělštiny pro všechny úrovně pokročilosti. Vyučuje se v prostorách, které se nacházejí na náměstí T. G. Masaryka. Lektoři učí také v mnoha firmách ve Zlíně a okolí.

Jazyková škola ve Valašských Kloboukách zahájila činnost v roce 2009. Zaměřuje se převážně na odpolední a večerní kurzy pro veřejnost. Působí v pronajatých prostorách v Gymnáziu ve Valašských Kloboukách. Vyučujeme také v několika firmách ve Valašských Kloboukách a okolí.

V roce 2011 se jazyková škola See You! English stala licencovaným poskytovatelem výuky pomocí metody Direct Method for English ve Zlíně. Výuka touto metodou se velmi odlišuje od klasické výuky a nabízí studentům rychlost, dynamiku a efektivitu.

Od roku 2012 nabízíme také kurzy pro děti od 3 let metodou Wattsenglish. Tyto kurzy organizujeme buď v našich prostorách či přímo v mateřských a základních školách ve Zlíně, Otrokovicích, Uherském Hradišti, Kunovicích, Valašských Kloboukách, Brumově-Bylnici a dalších místech.

Motto školy

Two mice sat in their hole watching a cat lurking outside. „I know how make the cat go away,“ said the first mouse. „How?“ the second mouse asked in surprise. „Watch! Bow, Bow!!!“ barked the first mouse. Peering through their hole in the wall, they saw the cat running away in fear. „Ah, see the benefit of knowing another language!“

Seděly dvě myši v díře a pozorovaly, jak venku číhá kočka. „Já vím, jak přimět tu kočku, aby odešla“, řekla první myš. „Jak?“ zeptala se druhá překvapeně. „Dívej! – Haf, Haf!!!“ zaštěkala první myš. Pak obě vyhlédly ven a viděly, jak kočka zděšeně prchá pryč. „Vidíš, jakou to má výhodu, když umíš cizí jazyk?“ 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.