Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Hledá se lektor AJ

15.8.2018

Hledáme lektora či lektorku anglického jazyka pro výuku ve Valašských Kloboukách a okolí. Jedná se o výuku individuálních studentů a také výuku v lokálních firmách. Nejedná se o práci na plný úvazek (3 až 8 hodin týdně). Je ovšem možné, že plný úvazek bude během několika měsíců nabídnut, protože zájem studentů o výuku roste. Zájemci, posílejte motivační dopis a životopis na seeyou@seeyou.cz.

Kurzy Wattsenglish končí

25.6.2017

Po několika letech, kdy jsme společně se Stevem a Maggie vyučovali angličtinu ve školkách a školách ve Zlínském kraji, jsme výuku AJ pro nejmenší ukončili.

Zrušení učebny ve Zlíně

1.2.2017

Od února roku 2017 jsme uzavřeli učebnu ve Zlíně. V tomto městě nadále vyučujeme firemní klientelu. Učebna pro veřejnost zůstává ve Valašských Kloboukách.

Ukázková lekce angličtiny DME

15.6.2015

Protože výuka metodou DME není úplně obvyklá, připravili jsme pro Vás několik ukázkových hodin, na kterých se dozvíte něco málo o DME a získáte možnost si výuku krátce vyzkoušet. Více ...

Čínština s rodilým mluvčím

19.8.2014

Nově jsme pro zájemce začali nabízet výuku čínského jazyka s rodilým mluvčím. V nabídce školy jsou skupinové odpolední kurzy, ale samozřejmě i kurzy individuální na míru.

Starší »

PartneřiNastartujte svoji angličtinu a mluvte anglicky již dnes

See You! English se v roce 2011 stala licencovanou školou, která může vyučovat metodou Direct Method for English. Jsme jediní ve Zlíně a přinášíme tuto metodu všem zájemcům, kteří chtějí studovat angličtinu neotřelým způsobem, efektivně a chtějí, aby je výuka bavila.

Tato metoda:

- Učí mluvit a rozumět anglicky
- Zbavuje strachu z mluvení v angličtině
- Zvyšuje sebevědomí studentů
- Pomáhá využít angličtinu v běžných situacích

Direct Method for English patří do skupiny přímých metod. Vyučuje prostřednictvím řízené konverzace založené na systému otázka – odpověď. Otázky a odpovědi jsou přesně dané a tím napomáhají tzv. reflexivnímu učení se jazyku. Student se neučí věty překládat z češtiny do angličtiny, ale učí se rychle, reflexivně a efektivně reagovat na dané situace.

Základní principy metody:

RYCHLOST A DYNAMIKA
To jsou základní pilíře, na kterých metoda staví. Otázky jsou lektorem kladeny rychle a rychle je vyžadována i odpověď studenta. Student tedy nemá čas přemýšlet nad tím, jak odpověď zformulovat, ale musí reflexivně jednat a odpovídat. Lektor samozřejmě sleduje odpověď, pomáhá ke správné odpovědi a okamžitě koriguje případné chyby. Díky rychlosti mají lekce vysokou dynamiku a student je neustále udržován ve střehu. V lekcích vedených metodou Direct Method for English mám každý student možnost (povinnost) mluvit a využívá angličtinu hned od první metody. Rychlé tempo hodin velmi dobře připravuje studenta na reálné anglicky mluvící prostředí. Je přeci jednodušší natrénovat rychlé reakce v angličtině v lekcích a v reálné situaci raději zvolnit, než být zvyklý z hodin na pomalé tempo a být potom překvapen v reálné situaci v zahraničí.

POSTUPNOST
Každý způsob výuky má svůj systém a stejně tomu je i u Direct Method for English. Nemluvíme zde však o posloupnosti učiva. Samozřejmě i metoda Direct Method for English postupuje od jednoduššího po složitější. Mluvíme zde o postupnosti ucho-ústa-oči-ruka. Tato metoda je založena na přirozeném postupu, jakým se malé děti učí svému rodnému jazyku. Nejdříve slovo slyšíme, potom ho řekneme, následně se jej naučíme přečíst a v poslední řadě ho napíšeme. Tento systém využívá i Direct Method for English. Samozřejmostí jsou ovšem i gramatická cvičení a konverzační cvičení mezi studenty.

MINIMÁLNÍ VYUŽITÍ RODNÉHO JAZYKA
Studenti jsou od první hodiny nuceni komunikovat v angličtině a užití rodného jazyka je omezeno na minimum. K tomu, aby i studenti na nižších úrovních rozuměli, využívá lektor velké množství vizuálních prostředků, mimiku a výraznou řeč těla doplněnou o významuplné posuňky. Díky tomu dokáže lektor studentům vysvětlit slovíčka i gramatiku tak, aby nemusel používat rodný jazyk. Toto opět napomáhá simulovat přirozené anglické prostředí a umožňuje studentům zvyknout si na angličtinu.

OPAKOVÁNÍ UČIVA
Klíčem k rozvoji je opakování. Metoda Direct Method for English staví na pravdě: „Opakování je matka moudrosti.“ Každý student tedy jedno učivo zopakuje 3 – 7 krát. Opakuje se zkrátka tak dlouho, až je student schopen odpovídat sám a zcela automaticky.

Finálním výsledkem pro studenta jsou:

- dynamické hodiny, na kterých konverzuje 5 až 6 krát častěji
- učení jazyka přirozenou cestou - mluvením
- postupné odbourávání strachu z mluvení
- připravenost studenta na reálné anglicky-mluvící prostředí

Proč je Direct method for English® tak vyjímečná:

- aktuální tématické oblasti a slovník
- zajímavé otázky a současná témata, která jsou podstatná pro potřeby studenta
- gramatika, která je jednoduchá na porozumění a zároveň přípravou na FCE
- zřetelné a logické uspořádání textu na stránce - všechna nová slova provázena fonetickým opisem
- dodatečná gramatická hodina pro každou úroveň
- elektronický vyučovací program, který se shoduje s lekcemi v knize

Co říkají o Direct Method for English studenti

 

Jak výuka vypadá

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.