Hledat

Menu


Kontakt

See You! English

Jazyková škola
Horní Lideč 16
756 12 Horní Lideč

See You! English

Jazyková škola
Masarykovo náměstí 167
766 01 Valašské Klobouky

E-mail:
seeyou@seeyou.cz

Telefon:
+420 733 341 210

Hrajeme fér

Jsme spolehliví

Spolehliva-firma-2014_125

Studujte online

video-tipy-160x240.jpg

ToplistAktuality

Konec školního roku

23.6.2014

Školní rok 2013/2014 je téměř u konce. Zbývá doučit pár posledních lekcí. Děti z Wattsenglish kurzů již obdržely své certifikáty, poslední studenti dopisují závěrečné testy a pak už jen léto, prázdniny a dovolené...

Ukázková hodina angličtiny v Otrokovicích

23.6.2014

23.6. proběhla ukázka výuky angličtiny pro děti Wattsenglish v ZŠ Mánesova v Otrokovicích. Je to třetí základní škola v Otrokovicích, kde bych od příštího školního roku rádi spustili kurzy Wattsenglish pro děti 1. až 4. tříd.

Spustili jsme pro vás nové webové stránky

3.6.2014

S koncem tohoto školního roku jsme pro vás nechali vyrobit nový design webových stránek. Doufáme, že se vám budou líbit.

První Wattsenglish tábor ve Zlíně proběhnul výborně

24.8.2013

V týdnu od 20. do 24. srpna se v naší jazykové škole konal první příměstský tábor.

Školní rok 2012/13 je u konce

26.6.2013

Školní rok 2012/2013 je u konce. Testy jsou napsány a studenti se již pomalu připravují.

« Novější | Starší »

PartneřiJazyková škola See You! English


Nabízíme kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny a ruštiny. Vyučujeme skupinové kurzy, individuální studenty, veřejnost i firmy. Pořádáme i přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým zkouškám. Jsme jediná škola ve Zlíně vyučující metodou Direct Method for English. Tato metoda patří k nejefektivnějším způsobům jak se naučit cizí jazyk. Kurzy jsou dynamické, rychlé a také zábavné.

Mluvte anglicky na první lekci!

Nevěříte, že je to možné, napište nám, nebo zavolejte a domluvte si ukázkovou hodinu Direct Method for English. Ukážeme Vám, co je to DME a přesvědčíme Vás, že učit se anglicky může být zábavné a zároveň efektivní. Direct Method for English neklade důraz na gramatiku, ale na mluvený projev a to je to, co většina studentů vyžaduje.

Naše produkty a kursy

Kurzy Direct Method for English

Velmi efektivní výuka jazyka, která je vhodná pro začátečníky i pokročilejší. Výuka klade důraz na mluvenou stránku jazyka a odbourává strach z mluvení.

 

Kurzy Wattsenglish pro děti

Angličtina pro děti tou nejlepší možnou formou. Děti si hrají a při tom se učí. Wattsenglish byla vytvořena ve spolupráci s linguisty, pedagogy a psychology, aby co nejlépe reflektovala potřeby dítěte.

 

Kurzy E-learning StudyPro

Logo

Nemáte-li čas docházet do kurzů, nebo hledáte-li vhodný doplněk ke svému kurzu, zkuste studium on-line. Je to velmi vhodný prostředek pro trénink slovní zásoby, gramatiky či poslechů.

Online Jazyky

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.